BLEE Slide.png
BLEE Hackathons.png

האקתונים שממשיכים לעבוד, מקרוב וגם מרחוק

BLEE היא החברה המובילה בישראל בתכנון וביצוע תהליכי האקתון. חברות וגופים ציבוריים בארץ ובעולם נעזרות בהאקתונים שלנו כדי לקדם מטרות שחשובות להן - גם בתוך הארגון וגם בקהילה שסובבת אותו. כן, גם מרחוק

E.ON logo
Brush Stroke Pattern

דרך חדשה לגמרי להפעיל אנשים מרחוק ומקרוב

אנחנו במציאות חדשה, שדורשת מאיתנו למצוא דרכים חדשות להפעיל אנשים.

ל-BLEE יש את הניסיון והכלים להפעיל קבוצות וקהילות בכל מקום - קרוב או רחוק.

הנה כמה דברים שתוכלו להשיג עם האקתונים של BLEE:

משאבי אנוש

לפתח מחוברות עובדים בעידן שבו כבר לא נפגשים רנדומלית במטבחון. לאפשר לעובדות.ים שלכם להשתמש בניסיון, היצירתיות והידע שלהם.ן כדי לפתור אתגרים ולהתאים את הארגון לעולם החדש.

גיוס

אתרו והעריכו כמות גדולה של מועמדות.ים באופן מרוכז ובזמן קצר. הסביבה שנוצרת בהאקתון מעודדת יצירת מערכת יחסים בגובה העיניים עם המועמד.ת, והיכרות עם יכולותיו.ה בסביבה שדומה למציאות בשטח.

מחקר ופיתוח

ליצור הרגלי עבודה חדשים ולשמור על פרודוקטיביות גבוהה, גם בתנאים של עבודה מרחוק או בקפסולות. לא פחות חשוב - לגבש את הצוותים, לטפח גאוות יחידה ולהכניס רוח תחרותית בריאה.

שיווק ומכירות

חברו את המותג, המוצר או הפלטפורמה שלכם.ן עם מטרה טובה, וצרו סביבכם קהילה. החוויה המעשית של האקתון היא כלי אפקטיבי במיוחד לקידום פלטפורמה חדשה, או לחיזוק של מיתוג המעסיק.

#EUvsVIRUS

30,000 איש ואישה מרחבי אירופה השתתפו בהאקתון הוירטואלי של האיחוד האירופי שנועד להתמודד עם 36 אתגרים בוערים שקשורים למשבר הקורונה. ההאקתון הזה הוכיח באופן ברור ששימוש במתודולוגיה מתאימה מאפשר האקתון מוצלח בכל סדר גודל. BLEE היתה שותפה מרכזית בתכנון ובביצוע המיזם השאפתני.

Brush Stroke Pattern

עם BLEE זה פשוט

המומחות והמומחים שלנו מספקים טווח של שירותים שמבטיחים שההאקתון בארגון שלך יהיה מוצלח ופשוט לתפעול.

יעוץ

יועץ.ת בכיר.ה של BLEE שמלווה אותך בפיתוח הפורמט המתאים למטרות שלך, תכנון הלו״ז, תוכנית העבודה, אפיון האתגרים, ומכשיר.ה אותך לנהל את הגורמים המעורבים ביום ההאקתון.

צוות של BLEE שמתחבר אורגנית לצוות שלך, תופס מנהיגות על הפרויקט, מרכז היבטים תפעוליים וטכנולוגיים, ומטפל בגיוס המשתתפות.ים, הכנתם, ובניהול יום ההאקתון - מההתחלה ועד הסוף.

שירות קצה לקצה

סדנה מעשית

סדנה מקוונת בת 6 שעות שמכשירה אותך לנהל בעצמך את ההאקתון שלך מכל ההיבטים - תוכן, גיוס משתתפים, לוגיסטיקה וניהול האירוע. כולל מנטורינג אישי וטמפלטים מוכנים לעבודה.

פלטפורמה ממוחשבת

פלטפורמת ענן לניהול פשוט ויעיל של ההאקתון שלך - משלב הרישום ועד ההכרזה על המנצחים. מתאים גם לתחרות מקוונת וגם לפיסית. במידת הצורך, ניתן לחבר גם מערכת לניהול תקשורת.

 
Screenshot 2019-05-21 at 14.08.30.png

ליצירת קשר עם מומחה

אנחנו ניצור קשר בנוגע לפניה שלך ונשתף עדכונים ותכנים אחרים בנוגע לאירועים ושירותים שאנחנו מציעים. אנחנו לא משתפים את המידע שלך עם אף אחד אחר. אפשר לעדכן את ההעדפות שלך בכל רגע נתון בפניה למייל.

לא בא לך טופס?

נעים מאוד - אני תומר וינשטין, מנהל הפיתוח העסקי של BLEE, ואני זמין לפניה שלך בווטסאפ או במייל:

whatsapp.png
What our clients say

"If you want to ensure people both have fun and have meaningful results, you have to take it professionally."

Noa Shinar Ron

CMO & COO, SAP Labs Israel

BLEE Hackathons.png

COPYRIGHT © 2020 BLEE PRO, LTD. 
ALL RIGHTS RESERVED.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • LinkedIn